Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
Beyaz Güller ve Kazablankalı Aranjman
100.30TL


2 Ayıcıklı Peluş Oyuncak, 3'lü Kırmızı Gül
159.30TL


Cam Vazoda Lilyum ve Pembe Güller
106.20TL


Seramik Vazoda 2 Dallı Beyaz Orkide
153.40TL


Beyaz Phalaenopsis Orkide
141.60TL


Seramik Vazolu Lilyum ve Kırmızı Güller
100.30TL


Silindir Fanusta 3 Adet Kırmızı Gül
46.02TL


Napoli Cam Vazoda Kırmızı Gül Buketi
105.02TL


Cam Fanusta Beyaz Lilyum ve Güller
112.10TL


Seramik Vazolu Beyaz Lilyum ve Güller
93.22TL


Silindir Vazoda 21 Adet Kırmızı Gül
194.70TL


Phalaenopsis Orkide,Lilyum ve Güller
159.30TL


 
Canlı Destek
online çiçek siparişi - uygun çiçek gönder - ucuz çiçekçi - İstanbul çiçek sepeti ve yenilebilir meyve sepeti tasarımları
 

Gizlilik İlkeleri

Sitemizle ilgili hizmetlerimizden yararlanabilmeniz için kayıt olmanızın gerekeceği durumlar söz konusudur. Bu bölümlerde şahsi bazı bilgilerinizi vermeniz istenecektir.

Bilgi toplanan bölümlere sonradan ulaşmanız ve bilgileri değiştirebilmeniz, güncelleyebilmeniz mümkündür. Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır.

Sizlere en güvenilir alışveriş olanaklarını sunmak amacı ile LenaCicek.Com da kullanılan hiçbir kişisel bilgi; kesinlikle üçüncü bir şahıs, herhangi bir kurum veya kuruluşlar ile paylaşılmaz.

Bir başka üyemizin sizinle ilgili özel bilgi ve belgelere ulaşması ve bunları değiştirebilmesi, kullanması mümkün değildir. Satın alma işlemleri sırasında bildirdiğiniz bütün detaylar en yüksek elektronik güvenlik standartlarında saklanmakta ve yalnızca mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır.

Lena Çiçek

doğum günü geçmiş olsun sevgiliye yeni bebek yeni iş yıl dönümü arkadaşa anneye babaya vip çiçekler güller orkideler lilyumlar çiçekçi
footer

web siteleri