Alışveriş Sepeti
0 ürün var.
 
En Çok Satılanlar
Beyaz Güller ve Kazablankalı Aranjman
100.30TL


2 Ayıcıklı Peluş Oyuncak, 3'lü Kırmızı Gül
159.30TL


Cam Vazoda Lilyum ve Pembe Güller
106.20TL


Seramik Vazoda 2 Dallı Beyaz Orkide
153.40TL


Beyaz Phalaenopsis Orkide
141.60TL


Seramik Vazolu Lilyum ve Kırmızı Güller
100.30TL


Silindir Fanusta 3 Adet Kırmızı Gül
46.02TL


Napoli Cam Vazoda Kırmızı Gül Buketi
105.02TL


Cam Fanusta Beyaz Lilyum ve Güller
112.10TL


Seramik Vazolu Beyaz Lilyum ve Güller
93.22TL


Silindir Vazoda 21 Adet Kırmızı Gül
194.70TL


Phalaenopsis Orkide,Lilyum ve Güller
159.30TL


 
Canlı Destek
online çiçek siparişi - uygun çiçek gönder - ucuz çiçekçi - İstanbul çiçek sepeti ve yenilebilir meyve sepeti tasarımları
 

Satış Sözleşmesi

Kredi Kartı ve Güvenlik Politikamız

Online olarak kredi kartının kullanımını gerektiren bir ortamda güvenirliliğin en üst düzeyde olması gerektiği bilincinde olarak güvenlik altyapısını en üst düzeyde, 24 saat sürekli olarak aktif tutan sitemizde kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için en çok önem arz eden konudur.

LenaCicek.com, dünyanın mevcut en gelişmiş güvenlik teknolojisi olan SET (Secure Electronic Transaction) ve SSL (Rapid SSL) Encryption sistemlerini kullanmaktadır. Tüm önemli verileriniz SSL 3.0 ve 128 bit şifreleme ile koruma altına alınmaktadır.

Bu sistemde SSL kullanılarak müşteri ile V-POS (Internet üzerinden kredi kartıyla ödeme işleminin gerçekleşmesini sağlayan yazılım) arasındaki bilgi akışı, SET ile ise V-POS ile banka arasındaki bilgi akışı korunmaktadır. SET ve SSL yazılımları; (müşteri - satıcı - banka) arasındaki bilgi akışının, çözülme ihtimali matematiksel olarak çok düşük ve teknik açıdan çok zor olan 128 bit teknolojisiyle, şifreli olarak yapılmasını sağlamaktadır.

Alışveriş yapılırken verilen tüm kredi kartı bilgileri alışveriş sitesinden bağımsız olarak Global Sign tarafından 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya gönderildikten sonra, banka tarafından kartın onaylanması işlemi gerçekleşir ve alışveriş sonlandırılabilir. Kartla ilgili hiçbir bilgi site çalışanları tarafından görüntülenemediği ve bilgiler kaydedilmediği için herhangi bir kişinin sizin kredi kartı bilgilerine ulaşması ihtimali kesinlikle söz konusu değildir.

Kredi kartı ve kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada Internet Browser'ınızın alt kısmında küçük bir anahtarcık belirir. Bu güvenlik sayfalarında olduğunuz ve sadece sizin tarafınızdan görüntülenen bir sayfada bulunduğunuz anlamını taşır. Bu sayede göndermiş olduğunuz veriler kesinlikle üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemez.

LenaCicek.Com 'dan sipariş veren müşterilerin siparişlerinin teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle finansal bilgilerin doğruluğunun banka tarafından onaylanması ve satışın gerçekleştiğine dair e-mailin kesinlikle müşteriye yollanmış olması gereklidir . Bu kontrol tamamen güvenlik amaçlı olup çalıntı kredi kartı vb durumların önüne geçilmesi ve müşterilerin mağdur durumda kalmamaları amacı ile uygulanmaktadır. Bu sebeplerden dolayı kişisel bilgilerinizin bulunduğu forma irtibat numaralarınızı doğru girdiğinizden emin olmanızı rica ederiz.

Hizmet Sözleşmesi

1. Üyelik

LenaCicek.com'a üyeliğinizi gerçekleştirebilmek için üyelik bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi gerekmektedir.

2. Siparişler

Teslimatlarımız 08:00 - 23:00 saatleri arasında yapılmaktadır. Sevgililer günü, Anneler Günü vb. özel günlerde belirli saatte teslime göre sipariş alınamamakta, bütün siparişler gün içinde teslim olarak değerlendirilmektedir. Ürünün sipariş verildiği gün ulaştırılabilmesi için son sipariş saati 16:30'dir. Saat 16:30'den sonra verilen siparişler ertesi gün teslim edilir veya aynı gün teslim edilmesi için 20:00 Ytl ek ücret talep edilir. Şehir merkezleri dışındaki ürün teslimleri için ek ücret talep edilebilir. Bu konuda müşteriye mutlaka müşteri hizmetleri tarafından bilgi verilmektedir. Saatli siparişler için ( Düğün, Nişan vs .) aynı gün teslimlerde en az 4 saat önceden sipariş verilmelidir. İstanbul  ilinde siparişi verilen ürünlerin birebir aynısının gönderileceğini garanti ediyoruz. Sipariş ettiğiniz üründen memnun kalmazsanız kesinlikle ürünü iade edebilir veya ürün telafisi talep edebilirsiniz. Vizyonumuz kesinlikle bir defa değil ömür boyu beraber çalışmaktır. Şehven yaptığınız ödemelerin tarafınıza iadesi şirketimizin garantisi altındadır. Ürün teslimatlarımızda alıcı adresinde bulunamıyorsa ürün kapı komşusu, kapıcı, varsa görevlilere teslim edilmekte ve müşteriye bilgi verilmektedir. Bazı özel kuruluşlarda ( Hastane, Orduevi , Okul gibi ) kuruluşun koymuş olduğu özel kurallar nedeni ile ürün alıcıya degil kurumdaki ilgili görevliye bırakılmaktadır.

3. Ödeme Seçenekleri

Havale ile ödeme, Eft ile ödeme ve Kredi kartı ile ödeme. Eft veya havale seçeneği ile yapılan ödemelerde tutar hesaba geçtikten sonra sipariş işleminiz gerçekleşecektir.

Kredi Kartı Güvenliği

Kredi kartınızın güvenliği SSL şifreleme teknolojisiyle sağlanmaktadır. Kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfalarda kullandığınız browser türüne göre tarayıcınızın alt kısmında veya adres satırında bir kilit simgesi görünür. Bu simge RAPİD SSL tarafından sağlanan SSL Sertifikasını göstermektedir. Yine sayfanın sağ alt kısmında RAPİD SSL logosu üzerine gelindiğinde web sitemize ait SSL sertifika bilgilerine ulaşabilirsiniz.. Ödeme yaparken kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada internet adres satırı https:// ye dönüşür. Ödeme işlemine başladığınızda web sitemizden bağımsız olarak, müşteri bilgisayarı ile banka arasında şifreli bir bağlantı kurulmaktadır ve browser aracılığı ile gönderdiğiniz hiçbir bilgi LenaCicek.com personeli ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. LenaCicek.com sitemizde müşteri kredi kartı bilgileri asla kayıt edilmemektedir.

Kişisel Bilgilerin Kullanılması

Adınız Soyadınız, Telefon, E-posta, Adres bilgileriniz satın almış olduğunuz ürünün adresine ulaştırılması, alınan ürünün faturalandırılması, fiyat indirimleri ve kampanyalardan haberdar edilmesi gibi durumlar için paylaşılır.

Müşterinin Dikkat Etmesi Gerekli Durumlar

LenaCicek.com web sitemizde almış olduğumuz tüm güvenlik uygulamaları haricinde müşterinin bilgisayarında kullandığı browser güvenlik ayarlarının en üst düzeyde olması, anti-virüs, güvenlik duvarı gibi yazılımların kullanılması ve güncel tutulması, kişisel bilgilerinizin ve şifrelerinizin bilgisayarınızda kayıtlı olmaması müşteri kişisel güvenliği açısından önem arzetmektedir.

LenaCicek.com hiç bir şekilde müşterilerinden e-posta aracılığı ile kişisel bilgi, kredi kartı numarası ve/veya benzer bilgiler talep etmez. LenaCicek.com web sitemizden müşterilere gönderilen e-postalar sadece( sipariş, teslimat bilgisi, ödeme alındı bilgisi, şifre yenileme vb.) bilgi içeriklidir.

Lena Çiçek

doğum günü geçmiş olsun sevgiliye yeni bebek yeni iş yıl dönümü arkadaşa anneye babaya vip çiçekler güller orkideler lilyumlar çiçekçi
footer

web siteleri